Oferte cazare hotel la Paraty
Pousada Conchas De Paraty

23970-000 Rua das Acácias, Paraty, BR

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Pousada Conchas De Paraty Paraty

Pousada Conchas De Paraty ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura un sejur placut si confortabil. Personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor oaspetilor, iar serviciile de stocare a bagajelor si accesul la internet wireless gratuit permit oaspetilor sa ramana conectati in timpul vacantei. Hotelul dispune de facilitati pentru persoanele cu dizabilitati, un cinematograf pentru pasionatii de film si o gradina care ofera un spatiu suplimentar pentru relaxare in aer liber. De asemenea, oaspetii pot beneficia de un serviciu de securitate disponibil 24 de ore, inchiriere de masini, asistenta medicala si un serviciu de transfer.

Camerele hotelului sunt concepute pentru a oferi un confort maxim, avand WiFi gratuit si optiuni de cazare pentru familii, precum si camere pentru nefumatori. Oaspetii se pot bucura de o piscina exterioara, inclusiv o zona pentru copii, unde pot inota si se pot relaxa pe sezlonguri. Pentru cei activi, hotelul ofera oportunitati de ciclism, pescuit, echitatie, windsurfing, canoe, snorkeling si scufundari. De asemenea, exista facilitati pentru yoga si aerobic, iar zona de wellness include tratamente de masaj pentru relaxare.

In fiecare seara, oaspetii pot savura muzica live, creand o atmosfera placuta pentru relaxare. Pousada Conchas De Paraty se dovedeste a fi o alegere excelenta pentru cei care doresc sa se bucure de o vacanta activa si relaxanta in Paraty.

In ceea ce priveste mesele, hotelul dispune de un cafe si un bar, unde oaspetii pot savura un mic dejun fortifiant servit zilnic, asigurandu-se ca incep ziua cu energie.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Pousada Conchas De Paraty, Paraty

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Pousada Conchas De Paraty, Paraty

23970-000 Rua das Acácias, Paraty, BR

Harta pentru 23970-000 Rua das Acácias, Paraty, BR

Pousada Conchas De Paraty este situată în Paraty, o destinație turistică populară din Brazilia, cunoscută pentru arhitectura sa colonială și peisajele naturale spectaculoase. Accesibilă cu ușurință, locația oferă o bază excelentă pentru explorarea orașului și a împrejurimilor.

Politicile hotelului
pentru cazare la Pousada Conchas De Paraty, Paraty

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Pousada Conchas De Paraty accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Pousada Conchas De Paraty nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Pousada Conchas De Paraty

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Pousada Conchas De Paraty nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?