Oferte cazare hotel la Ontario
Best Western At O'hare

60018 West Higgins Road, Rosemont, US

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.1

Bun

din 2437 evaluari

Curățenie

7.6

Personal

7.9

Valoare

7.3

Confort

7.6

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Best Western At O'hare Ontario

Hotelul Best Western At O'Hare ofera o cazare confortabila si accesibila, fiind ideal pentru cei care calatoresc. Cu 143 de camere, inclusiv 55 de camere duble, hotelul dispune de facilitati moderne pe cele trei etaje, accesibile cu lift. Personalul vorbitor de limba engleza este disponibil la receptia deschisa 24 de ore, oferind servicii de check-in/check-out non-stop. Printre facilitati se numara un serviciu de stocare a bagajelor, seif, bancomat si un aparat de bauturi. Accesul la internet wireless este disponibil in zonele publice, iar hotelul este dotat cu facilitati pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv camere accesibile cu scaun cu rotile.

Camerele sunt dotate cu aer conditionat si incalzire ajustabila, asigurand un mediu confortabil. Fiecare camera este mobilata cu un pat dublu sau king-size, minibar, birou, frigider, cuptor cu microunde si un set pentru prepararea ceaiului/cafelei. De asemenea, camerele sunt echipate cu telefon direct, televizor cu canale prin satelit, radio si WiFi gratuit. Baile sunt dotate cu dus si cada, uscator de par si produse cosmetice.

Hotelul ofera o varietate de optiuni de relaxare, inclusiv un jacuzzi in zona piscinei, un centru de fitness, tenis, golf si aerobic. Ofera, de asemenea, un club de dans pentru divertisment. In apropiere, oaspetii pot explora diverse atractii locale, inclusiv magazine si restaurante.

Pentru mese, hotelul dispune de un restaurant non-fumat si un bar, unde oaspetii pot savura o gama variata de preparate la toate cele trei mese principale. Meniurile pentru pranz si cina sunt disponibile, iar in restaurant exista o zona separata pentru fumatori. Hotelul accepta diverse carduri de credit, inclusiv American Express, VISA si MasterCard.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Best Western At O'hare, Ontario

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Best Western At O'hare
Ontario

Mancaruri si bauturi

Snack bar

Altele

Fitness

Transfer de la și/sau la aeroport

Serviciu de concierge

Menaj zilnic

Zonă pentru fumători

Încălzire

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Cameră de bagaje

Servicii de curatenie

Spălătorie

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la Best Western At O'hare, Ontario

60018 West Higgins Road, Rosemont, US

Harta pentru 60018 West Higgins Road, Rosemont, US

Hotelul Best Western At O'Hare este situat la aproximativ 2 km de Aeroportul Internațional O'Hare, oferind acces ușor la transportul public, la doar 320 m distanță. În apropiere se află magazine, restaurante, baruri și pub-uri, la aproximativ 800 m, iar Aeroportul Midway se află la 35 km de hotel.

Politicile hotelului
pentru cazare la Best Western At O'hare, Ontario

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 21

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Best Western At O'hare accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 9 persoane

Hotelul Best Western At O'hare nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Best Western At O'hare

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Best Western At O'hare nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Best Western At O'hare poate conversa in limbile Engleza, Spaniola, Hindi, Lituaniana, Turca, Urdu

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.1

Bun

din 2437 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la Best Western At O'hare, Ontario

Curățenie

7.6

Personal

7.9

Valoare

7.3

Confort

7.6

Locație

8.2

Servicii

7.1

Mic dejun

6.5

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?