Oferte cazare hotel la Carcassonne
La Bastide Saint Martin

11000 Avenue Saint Martin, Carcassonne, FR

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

9.2

Exceptional

din 652 evaluari

Curățenie

9.6

Personal

9.7

Valoare

9.2

Confort

9.5

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la La Bastide Saint Martin Carcassonne

La Bastide Saint Martin ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o sedere confortabila si relaxanta. Personalul vorbitor de engleza si franceza este intotdeauna disponibil pentru a oferi asistenta si sfaturi. Printre serviciile disponibile se numara un serviciu de depozitare a bagajelor, un seif, o camera de televizor, o biblioteca, un serviciu de securitate 24 de ore si un aparat de fax. De asemenea, hotelul dispune de acces la internet wireless, permitand oaspetilor sa ramana conectati in timpul vacantei. Facilitatile pentru persoanele cu dizabilitati sunt disponibile, inclusiv camere accesibile cu scaun cu rotile, iar o atmosfera cozy este creata de semineu si gradina, oferind un spatiu suplimentar pentru relaxare in aer liber.

Camerele sunt dotate cu aer conditionat si incalzire centrala, asigurand temperaturi confortabile. Fiecare camera dispune de un pat dublu sau un pat queen-size, iar paturile suplimentare pot fi solicitate. Oaspetii pot beneficia de un seif pentru pastrarea in siguranta a bunurilor personale, iar camerele sunt echipate cu televizor cu canale prin satelit si WiFi. Baile sunt dotate cu dus, uscator de par si telefon, iar hotelul ofera camere de familie si camere pentru nefumatori.

Pentru relaxare si distractie, oaspetii pot profita de piscina exterioara cu apa placut incalzita, iar terasa cu sezlonguri si umbrele este locul ideal pentru a petrece timp la soare. Activitatile disponibile includ ciclism, echitatie, tenis de masa, badminton si drumetii, oferind multiple optiuni pentru a ramane activi.

In ceea ce priveste mesele, hotelul dispune de un restaurant, o cafenea si un bar, oferind diverse optiuni culinare. Un mic dejun continental este servit pentru a asigura un inceput excelent al zilei, completand astfel experienta placuta a sederii la La Bastide Saint Martin.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la La Bastide Saint Martin, Carcassonne

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la La Bastide Saint Martin
Carcassonne

Mancaruri si bauturi

Bar

Exterior

Grătar

Zonă de picnic

Grădină

Terasă

Altele

Serviciu de concierge

Terasă la soare

Menaj zilnic

Zonă pentru fumători

Camere de familie

Încălzire

Servicii de receptie

Cameră de bagaje

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la La Bastide Saint Martin, Carcassonne

11000 Avenue Saint Martin, Carcassonne, FR

Harta pentru 11000 Avenue Saint Martin, Carcassonne, FR

Hotelul La Bastide Saint Martin este situat în Carcassonne, o destinație renumită pentru istoria sa bogată și arhitectura medievală. Accesibilitatea este facilitată de infrastructura locală, iar hotelul se află în apropierea unor atracții notabile.

Politicile hotelului
pentru cazare la La Bastide Saint Martin, Carcassonne

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Ora limita de check-in: 19:30

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 11:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul La Bastide Saint Martin accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 3 persoane

Hotelul La Bastide Saint Martin nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului La Bastide Saint Martin

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul La Bastide Saint Martin nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului La Bastide Saint Martin poate conversa in limbile Engleza, Spaniola, Franceza, Portugheza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

9.2

Exceptional

din 652 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la La Bastide Saint Martin, Carcassonne

Curățenie

9.6

Personal

9.7

Valoare

9.2

Confort

9.5

Locație

9.1

Servicii

9.2

Mic dejun

8.7

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?