Oferte cazare hotel la Lille
Best Western Urban Hotel

48 Bis Rue De Valenciennes, Lille, FR

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.9

Bun

din 1640 evaluari

Curățenie

8.3

Personal

9.1

Valoare

7.9

Confort

8.3

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Best Western Urban Hotel Lille

Best Western Urban Hotel va intampina cu o atmosfera unica, oferind intimitate, relaxare si confort in cele 40 de camere de lux complet echipate. Acest hotel de 3 stele este ideal atat pentru calatorii de afaceri, cat si pentru cei in cautare de relaxare, datorita serviciilor personalizate si a echipei dedicate care se va asigura ca sederea dumneavoastra in Lille este una placuta. Camerele sunt dotate cu facilitati moderne, asigurand un sejur confortabil, iar atmosfera atipica a hotelului contribuie la o experienta memorabila.

Printre facilitatile hotelului se numara Wi-Fi gratuit, receptie deschisa 24 de ore, si servicii de curatenie, toate menite sa va ofere un sejur fara griji. De asemenea, hotelul dispune de un spatiu de relaxare unde oaspetii se pot destinde dupa o zi plina de activitati. Personalul prietenos este intotdeauna disponibil pentru a raspunde nevoilor dumneavoastra si pentru a va oferi informatii despre zona inconjuratoare.

In apropierea hotelului, veti gasi numeroase atractii turistice, inclusiv muzee, parcuri si restaurante locale, care reflecta cultura vibranta a orasului Lille. Accesibilitatea la transportul public faciliteaza explorarea orasului si a imprejurimilor, facand din Best Western Urban Hotel un punct de plecare excelent pentru aventurile dumneavoastra.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera optiuni variate pentru mic dejun, asigurandu-va un inceput de zi energic. De asemenea, in apropierea hotelului exista numeroase restaurante care servesc preparate locale si internationale, permitandu-va sa descoperiti gastronomia regiunii. Indiferent de preferintele dumneavoastra culinare, veti gasi cu siguranta ceva pe placul dumneavoastra.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Best Western Urban Hotel, Lille

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Best Western Urban Hotel
Lille

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Serviciu de concierge

Terasă la soare

Menaj zilnic

Zonă pentru fumători

Camere de familie

Încălzire

Servicii de receptie

Cameră de bagaje

Exterior

Mobilier exterior

Grădină

Terasă

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la Best Western Urban Hotel, Lille

48 Bis Rue De Valenciennes, Lille, FR

Harta pentru 48 Bis Rue De Valenciennes, Lille, FR

Best Western Urban Hotel se află în Lille, capitala Flandrei, oferind acces facil la atracțiile locale și la transportul public.

Politicile hotelului
pentru cazare la Best Western Urban Hotel, Lille

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Ora limita de check-in: 00:00

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Best Western Urban Hotel accesul cu animale de companie este permis

Insa hotelul percepe suprataxa pentru acestea

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 9 persoane

Hotelul Best Western Urban Hotel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Best Western Urban Hotel

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Best Western Urban Hotel nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Best Western Urban Hotel poate conversa in limbile Engleza, Franceza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.9

Bun

din 1640 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la Best Western Urban Hotel, Lille

Curățenie

8.3

Personal

9.1

Valoare

7.9

Confort

8.3

Locație

7.5

Servicii

8

Mic dejun

8.4

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?