Oferte cazare hotel la Bengaluru
Taj Yeshwantpur, Bengaluru

2275 Tumkur Road, Yeshwantpur, 560022, Bengaluru, Karnataka

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Taj Yeshwantpur, Bengaluru Bengaluru

Taj Yeshwantpur, Bengaluru este un hotel de lux care ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta de cazare confortabila si placuta. Printre amenitatile disponibile se numara un spa de relaxare, un club de sanatate, o piscina exterioara si o sauna, toate concepute pentru a rasfata oaspetii dupa o zi plina. De asemenea, hotelul dispune de patru restaurante, inclusiv Palette, unde oaspetii pot savura preparate din bucataria locala si internationala. Serviciul de room service este disponibil 24 de ore, iar oaspetii pot savura gustari la cafeneaua hotelului sau se pot relaxa cu o bautura la barul de langa piscina.

Camerele hotelului sunt decorate individual si dotate cu frigider si minibar, oferind confortul necesar pentru o sedere placuta. Fiecare camera dispune de un televizor LCD de 32 de inci cu canale TV premium, iar accesul la internet este disponibil contra cost. Baile private sunt dotate cu dusuri cu efect de ploaie si articole de toaleta de designer, asigurand un plus de confort. Alte facilitati includ telefoane, seifuri compatibile cu laptopul si birouri, toate menite sa raspunda nevoilor oaspetilor.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora atractii precum Innovative Film City, Institutul Indian de Stiinta si Orion Mall, toate situate la o distanta mica. De asemenea, Columbia Asia Referral Hospital si World Trade Centre sunt la doar cateva minute de mers cu masina, oferind acces rapid la servicii medicale si centre de afaceri.

Pentru mesele de dimineata, hotelul ofera un mic dejun tip bufet disponibil zilnic intre orele 6:30 si 10:30, contra cost. Oaspetii pot alege sa se relaxeze la barul hotelului sau la barul de langa piscina, unde pot savura bauturi racoritoare dupa o zi plina de activitati. Taj Yeshwantpur, Bengaluru este locul ideal pentru cei care cauta o experienta de cazare de lux in inima orasului.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Taj Yeshwantpur, Bengaluru, Bengaluru

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Taj Yeshwantpur, Bengaluru
Bengaluru

Mancaruri si bauturi

Meniu masă pentru copii

Restaurant

Bar

Livrări de alimente

Prânz la pachet

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Fructe

Mic dejun in camera

Servicii de înfrumusețare

Facilități spa

Cameră de aburi

Sesiuni de yoga

Piscină pentru copii

Sauna

Masaj

Airport shuttle

Serviciu de concierge

Birou de turism

Vestiare

Divertisment de seară

Daily maid service

Trouser press

Designated smoking area

Family rooms

Exterior

Facilitati de gratar

Outdoor furniture

Garden

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Schimb valutar

Luggage storage

Activitati si divertisment

Club de noapte/DJ

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Laundry

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Non smoking rooms

Free Minibar

Airconditioning

Activitati si divertisment

Club de noapte/DJ

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Laundry

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Non smoking rooms

Free Minibar

Airconditioning

Localizare pentru cazare la Taj Yeshwantpur, Bengaluru, Bengaluru

2275 Tumkur Road, Yeshwantpur, 560022, Bengaluru, Karnataka

Harta pentru 2275 Tumkur Road, Yeshwantpur, 560022, Bengaluru, Karnataka

Taj Yeshwantpur, Bengaluru se află în Yeshwanthpur, la câteva minute de Innovative Film City, Institutul Indian de Știință și Orion Mall. Este situat la 2,2 mile de Columbia Asia Referral Hospital și World Trade Centre, oferind acces ușor la atracțiile din zonă.

Politicile hotelului
pentru cazare la Taj Yeshwantpur, Bengaluru, Bengaluru

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Taj Yeshwantpur, Bengaluru accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 5 persoane

Hotelul Taj Yeshwantpur, Bengaluru nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Taj Yeshwantpur, Bengaluru

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Taj Yeshwantpur, Bengaluru nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Taj Yeshwantpur, Bengaluru poate conversa in limbile Engleza, Hindi

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.7

Foarte bun

din 899 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Taj Yeshwantpur, Bengaluru, Bengaluru

Curățenie

9

Personal

9

Valoare

8.4

Confort

9.1

Locație

8.5

Servicii

8.8

Mic dejun

8.4

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?