Oferte cazare hotel la Goa
Okean De Goa

HOTEL OKEAN DE GOA; Vagator, Bardez; Vagator; India

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Okean De Goa Goa

Type: Hotel

Date si preturi pentru cazare la Okean De Goa, Goa

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Okean De Goa
Goa

Mancaruri si bauturi

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Servicii de receptie

Schimb valutar

Luggage storage

Altele

Vestiare

Daily maid service

Designated smoking area

Family rooms

Exterior

Outdoor furniture

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Laundry

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Non smoking rooms

Airconditioning

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Laundry

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Non smoking rooms

Airconditioning

Localizare pentru cazare la Okean De Goa, Goa

HOTEL OKEAN DE GOA; Vagator, Bardez; Vagator; India

Harta pentru HOTEL OKEAN DE GOA; Vagator, Bardez; Vagator; India

Politicile hotelului
pentru cazare la Okean De Goa, Goa

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Ora limita de check-in: 23:30

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:30

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Okean De Goa accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 2 persoane

Hotelul Okean De Goa nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Okean De Goa

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Okean De Goa nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Okean De Goa poate conversa in limbile Engleza, Hindi, Marathi

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.7

Bun

din 11 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Okean De Goa, Goa

Curățenie

8.4

Personal

8.2

Valoare

8.4

Confort

8.6

Locație

7.7

Servicii

7.7

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?