Oferte cazare hotel la Hyderabad
Oyo Townhouse 232 Rp Road

500090 RP Road, Hyderabad, IN

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Oyo Townhouse 232 Rp Road Hyderabad

Hotelul Oyo Townhouse 232, situat in inima Hyderabadului, ofera o experienta de cazare confortabila si moderna. Printre facilitatile disponibile se numara un lift, un birou de receptie si un serviciu de stocare a bagajelor, asigurandu-se astfel ca oaspetii se bucura de un sejur fara griji. Siguranta este o prioritate, cu servicii de securitate disponibile 24 de ore, iar internetul wireless in zonele publice permite oaspetilor sa ramana conectati. Parcarea este disponibila pentru cei care sosesc cu masina, facilitand accesul la hotel.

Camerele hotelului sunt dotate cu aer conditionat si ventilator, asigurand un mediu placut pentru odihna. Fiecare camera dispune de un pat dublu confortabil, un birou, un telefon si un televizor cu canale prin satelit, oferind multiple optiuni de divertisment. Conexiunea WiFi este gratuita, iar baile sunt echipate cu dusuri, produse cosmetice si prosoape, pentru un plus de confort. De asemenea, hotelul ofera camere accesibile pentru persoanele cu mobilitate redusa si camere familiale pentru parinti cu copii.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora diverse atractii locale, care reflecta cultura si traditiile bogate ale Hyderabadului. Fie ca este vorba de monumente istorice sau de piete vibrante, orasul ofera o gama larga de optiuni pentru toti vizitatorii.

Hotelul Oyo Townhouse 232 serveste un mic dejun consistent in fiecare zi, asigurandu-se ca oaspetii incep ziua cu energie. Aceasta optiune de masa este ideala pentru cei care doresc sa se aventureze in explorarea orasului, avand astfel un inceput de zi plin de vitalitate.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Oyo Townhouse 232 Rp Road, Hyderabad

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Oyo Townhouse 232 Rp Road, Hyderabad

500090 RP Road, Hyderabad, IN

Harta pentru 500090 RP Road, Hyderabad, IN

Hotelul Oyo Townhouse 232 se află în Hyderabad, un oraș vibrant și plin de viață, cunoscut pentru cultura sa bogată și istoria fascinantă. Accesibil cu ușurință, hotelul este situat într-o zonă convenabilă, oferind o bază excelentă pentru explorarea atracțiilor locale.

Politicile hotelului
pentru cazare la Oyo Townhouse 232 Rp Road, Hyderabad

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Oyo Townhouse 232 Rp Road accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Oyo Townhouse 232 Rp Road nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Oyo Townhouse 232 Rp Road

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Oyo Townhouse 232 Rp Road nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?