Oferte cazare hotel la Maharashtra
Hotel Happyland

400014 Dr.B Ambedkar Road, Mumbai, IN

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Hotel Happyland Maharashtra

Hotel Happyland ofera o experienta placuta de cazare in inima Mumbai-ului, cu o gama variata de facilitati menite sa asigure confortul oaspetilor. Personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor si a oferi asistenta. Printre serviciile disponibile se numara un serviciu de stocare a bagajelor, un seif, securitate 24 de ore, room service non-stop, precum si servicii de spalatorie. Accesul la internet wireless in zonele publice permite oaspetilor sa ramana conectati, iar biroul de turism ofera ajutor in rezervarea excursiilor. Hotelul dispune de facilitati pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv camere accesibile cu scaunul cu rotile.

Camerele de la Hotel Happyland sunt dotate cu aer conditionat si ventilator, oferind un mediu confortabil pentru odihna. Fiecare camera are un pat dublu sau un pat queen-size, iar paturile suplimentare pot fi solicitate. Oaspetii se pot bucura de un televizor cu canale prin satelit si WiFi gratuit. Baile sunt echipate cu dusuri, iar produsele cosmetice si prosoapele suplimentare asigura un plus de confort. Hotelul ofera camere de familie si camere pentru nefumatori, adaptate nevoilor diverse ale vizitatorilor.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora numeroase atractii turistice care reflecta bogata cultura si istorie a Mumbai-ului. De la pietele vibrante la monumentele istorice, orasul ofera o varietate de experiente unice. Hotel Happyland este situat intr-o zona accesibila, facilitand explorarea orasului si a imprejurimilor.

Mesele sunt o parte importanta a experientei la Hotel Happyland, cu un mic dejun si pranz care ofera delicii culinare in fiecare zi. Oaspetii pot savura preparate variate, care reflecta atat traditiile locale, cat si influentele internationale, asigurandu-se ca fiecare masa este o placere gastronomica.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Hotel Happyland, Maharashtra

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Hotel Happyland
Maharashtra

Servicii de receptie

Luggage storage

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Laundry

Altele

Daily maid service

Trouser press

Family rooms

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Non smoking rooms

Airconditioning

Localizare pentru cazare la Hotel Happyland, Maharashtra

400014 Dr.B Ambedkar Road, Mumbai, IN

Harta pentru 400014 Dr.B Ambedkar Road, Mumbai, IN

Hotel Happyland se află în Mumbai, Maharashtra, o destinație accesibilă și plină de viață, cunoscută pentru cultura sa vibrantă și atracțiile turistice.

Politicile hotelului
pentru cazare la Hotel Happyland, Maharashtra

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 12:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 11:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Hotel Happyland accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hotel Happyland nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hotel Happyland

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Hotel Happyland nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Hotel Happyland poate conversa in limbile Engleza, Hindi

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

3.8

Modest

din 266 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Hotel Happyland, Maharashtra

Curățenie

4.9

Personal

5.5

Valoare

4.3

Confort

4.6

Locație

6.4

Servicii

4.6

Mic dejun

3.4

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?