Oferte cazare hotel la Lido
Hotel Excelsior Venice

Lungomare Guglielmo Marconi 41

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Hotel Excelsior Venice Lido

With a stay at Hotel Excelsior Venice in Venice (Lido), you'll be within a 5-minute walk of Lido of Venice Beaches and Palazzo del Cinema. This beach hotel is 8.1 mi (13 km) from Piazzale Roma and 7.6 mi (12.2 km) from Port of Venice.

Date si preturi pentru cazare la Hotel Excelsior Venice, Lido

Localizare pentru cazare la Hotel Excelsior Venice, Lido

Lungomare Guglielmo Marconi 41

Harta pentru Lungomare Guglielmo Marconi 41

Politicile hotelului
pentru cazare la Hotel Excelsior Venice, Lido

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Hotel Excelsior Venice accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hotel Excelsior Venice nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hotel Excelsior Venice

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Hotel Excelsior Venice nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?