Oferte cazare hotel la Matera
Antica Mateola Rooms&Suites

Via Salvemini, 24, 75100, Matera, MT

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Antica Mateola Rooms&Suites Matera

Antica Mateola Rooms&Suites ofera o experienta de cazare confortabila si moderna in inima Matera. Cu trei camere dotate cu aer conditionat, hotelul asigura un mediu placut pentru oaspeti. Fiecare camera este echipata cu frigider, minibar si televizor cu ecran plat, oferind toate facilitatile necesare pentru un sejur relaxant. Baile private sunt dotate cu dusuri, articole de toaleta gratuite si uscatoare de par, asigurand confortul necesar. De asemenea, hotelul dispune de seifuri si birouri in camere, iar curatenia este efectuata zilnic pentru a mentine standardele de igiena.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Antica Mateola Rooms&Suites, Matera

Dotarile hotelului
pentru cazare la Antica Mateola Rooms&Suites
Matera

Altele

Transfer de la și/sau la aeroport

Vestiare

Lenjerie de pat

Suport pentru haine

Frigider

Aparat de ceai/cafea

Tururi de mers pe jos

Garderobă sau dulap

Cafetieră

Baie privată

Intrare privată

Fierbător

Servicii de internet

Produse pentru curățenie

Cafenea la proprietate

Acces cu cheia

Factură disponibilă la cerere

Check-in/check-out privat

1. Parcare la proprietate

Check-in/check-out express

Fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private

TV

Birou

Duș

Toaletă

Prosoape

TV cu ecran plat

Canale prin cablu

Articole de toaletă gratuite

Camere de supraveghere în zonele comune

Cu proprietăți hipoalergenice

Alarmă de securitate

Bideu

Canale prin satelit

Cadă sau duș

Cameră cu facilităţi antialergice

Securitate non-stop

Plasă de țânțari

Detector de monoxid de carbon

Mic dejun în cameră

Servicii de curatenie

Menaj zilnic

General

Incalzire

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Uscător de păr

Aer condiționat

Izolare fonică

Hârtie igienică

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Uscător de păr

Aer condiționat

Izolare fonică

Hârtie igienică

Localizare pentru cazare la Antica Mateola Rooms&Suites, Matera

Via Salvemini, 24, 75100, Matera, MT

Harta pentru Via Salvemini, 24, 75100, Matera, MT

Antica Mateola Rooms&Suites se află în Matera, la doar 10 minute cu mașina de The Sassi și Parcul Bisericilor Rupestre, fiind situat convenabil pentru a explora atracțiile locale. Este la 1,1 km de Palombaro Lungo și 1,4 km de Muzeul Național Arheologic Domenico Ridola, oferind acces ușor la cele mai importante puncte de interes din zonă.

Politicile hotelului
pentru cazare la Antica Mateola Rooms&Suites, Matera

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 12:00

Ora limita de check-in: 19:30

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 10:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Antica Mateola Rooms&Suites accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul este permis in incinta hotelului Antica Mateola Rooms&Suites

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Antica Mateola Rooms&Suites nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Antica Mateola Rooms&Suites poate conversa in limbile Engleza, Italiana

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

9.1

Exceptional

din 1035 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Antica Mateola Rooms&Suites, Matera

Curățenie

9.4

Personal

9.6

Valoare

9.1

Confort

9.3

Locație

8.4

Servicii

9.2

Mic dejun

7.5

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?