Oferte cazare hotel la Tokyo
Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka

6-3-17 Akasaka Minato-ku, 6-3-17

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.6

Foarte bun

din 2356 evaluari

Curățenie

9

Personal

9.2

Valoare

8.7

Confort

8.8

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka Tokyo

Hotelul Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka ofera o cazare de inalta calitate, adaptata nevoilor tuturor calatorilor. Printre facilitatile disponibile se numara Wi-Fi gratuit in toate camerele, servicii de curatenie zilnica, un laundromat, receptie deschisa 24 de ore si depozit de bagaje. Aceste servicii asigura un sejur confortabil si fara griji pentru toti oaspetii.

Camerele sunt dotate cu televizoare LCD/plasma, acces la internet wireless gratuit, camere pentru nefumatori si aer conditionat, oferind un mediu placut si relaxant. Fiecare detaliu este gandit pentru a asigura confortul oaspetilor, iar personalul prietenos este mereu disponibil pentru a raspunde nevoilor acestora.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora numeroase atractii turistice, inclusiv temple, parcuri si zone comerciale celebre. Datorita amplasarii centrale, hotelul este un punct de plecare excelent pentru a descoperi tot ce are de oferit Tokyo, de la cultura traditionala la viata de noapte vibranta.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera optiuni variate pentru a satisface gusturile tuturor. Oaspetii pot savura preparate locale si internationale in restaurantele din apropiere, iar personalul hotelului este intotdeauna gata sa recomande cele mai bune locuri pentru a manca. Cu facilitati excelente si o locatie convenabila, Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka este alegerea perfecta pentru oaspetii care doresc sa se bucure de un sejur memorabil in Tokyo.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka, Tokyo

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka
Tokyo

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spălătorie

Altele

Menaj zilnic

Încălzire

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Hârtie igienică

Localizare pentru cazare la Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka, Tokyo

6-3-17 Akasaka Minato-ku, 6-3-17

Harta pentru 6-3-17 Akasaka Minato-ku, 6-3-17

Hotelul Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka se află în inima Tokyo-ului, oferind acces facil la atracțiile principale ale orașului. Situat în apropierea stațiilor de transport public, hotelul este ideal pentru cei care doresc să exploreze cultura vibrantă și viața urbană din Tokyo.

Politicile hotelului
pentru cazare la Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka, Tokyo

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Ora limita de check-in: 00:00

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 11:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka poate conversa in limbile Japoneza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.6

Foarte bun

din 2356 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la Sotetsu Fresa Inn Tokyo-Akasaka, Tokyo

Curățenie

9

Personal

9.2

Valoare

8.7

Confort

8.8

Locație

9

Servicii

8.8

Mic dejun

7.9

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?