Oferte cazare hotel la Temara
Dar Mounia Les Oudayas

Rue des oudaya, 10000 Rabat, Morocco

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Dar Mounia Les Oudayas Temara

Hotelul Dar Mounia Les Oudayas ofera o experienta unica de cazare in inima zonei Souissi din Rabat. Acest riad traditional combina confortul modern cu farmecul arhitecturii marocane, oferind oaspetilor o atmosfera calda si primitoare. Printre facilitatile disponibile se numara o terasa panoramica, unde oaspetii se pot relaxa si admira peisajul, precum si un lounge confortabil, ideal pentru socializare.

Camerele hotelului sunt dotate cu facilitati moderne, asigurand un sejur placut. Fiecare camera dispune de aer conditionat, Wi-Fi gratuit, TV cu ecran plat si baie privata, oferind tot confortul necesar pentru o odihna de calitate. Decorul este inspirat din traditiile locale, creand o ambianta autentica si relaxanta.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora diverse atractii turistice, cum ar fi Mega Mall Rabat, un loc ideal pentru shopping, si Stadionul Printul Moulay El Hassan, unde se desfasoara evenimente sportive importante. De asemenea, British Council Rabat si Foret Hilton sunt la o distanta mica, oferind oportunitati de cultura si recreere.

Hotelul Dar Mounia Les Oudayas ofera si optiuni de masa, cu preparate traditionale marocane servite in stil autentic. Oaspetii pot savura mancaruri delicioase pregatite cu ingrediente proaspete, oferind oaspetilor o adevarata experienta culinara marocana. Cu un serviciu atent si o atmosfera placuta, hotelul asigura oaspetilor o experienta memorabila.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Dar Mounia Les Oudayas, Temara

Localizare pentru cazare la Dar Mounia Les Oudayas, Temara

Rue des oudaya, 10000 Rabat, Morocco

Harta pentru Rue des oudaya, 10000 Rabat, Morocco

Hotelul Dar Mounia Les Oudayas se află în Temara, o zonă din Rabat, Maroc, situată la doar 5 minute de Mega Mall Rabat și Stadionul Prințul Moulay El Hassan. Accesibilitatea este excelentă, fiind la 2,3 mile (3,7 km) de British Council Rabat și la 3,1 mile (5 km) de Foret Hilton.

Politicile hotelului
pentru cazare la Dar Mounia Les Oudayas, Temara

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Dar Mounia Les Oudayas accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Dar Mounia Les Oudayas nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Dar Mounia Les Oudayas

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Dar Mounia Les Oudayas nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?