Oferte cazare hotel la Faro
The Story Guest House

8000-343 Rua Jose Estevao, Faro, PT

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la The Story Guest House Faro

Hotelul The Story Guest House ofera o experienta unica pentru cei care cauta cazare exclusiv pentru adulti in Faro. Personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor oaspetilor, asigurandu-se ca fiecare vizitator se simte binevenit. Printre facilitatile disponibile se numara o camera de TV, un serviciu de transfer, o zona de fumat si o terasa pe acoperis, unde oaspetii se pot bucura de privelisti minunate. De asemenea, hotelul dispune de o serie de magazine in apropiere, ideale pentru plimbari si cumparaturi.

Camerele hotelului sunt dotate cu o varietate de amenajari care asigura un confort sporit pe durata sederii. Fiecare camera este conceputa pentru a oferi un mediu relaxant, iar facilitatile disponibile contribuie la o experienta placuta. Oaspetii pot beneficia de un spatiu intim si confortabil, perfect pentru a se deconecta de la agitatia cotidiana.

Pentru cei care doresc sa se relaxeze, hotelul ofera o zona de wellness, inclusiv un solariu, care asigura o sedere relaxanta. Aceste facilitati sunt ideale pentru a va rasfata si a va reincarca bateriile dupa o zi plina de explorari.

In ceea ce priveste mesele, hotelul nu ofera detalii specifice, dar oaspetii pot explora optiunile din apropiere, avand la dispozitie o varietate de restaurante si cafenele care servesc preparate locale si internationale. Astfel, vizitatorii pot savura deliciile culinare ale regiunii, completand astfel experienta lor de cazare la The Story Guest House.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la The Story Guest House, Faro

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la The Story Guest House, Faro

8000-343 Rua Jose Estevao, Faro, PT

Harta pentru 8000-343 Rua Jose Estevao, Faro, PT

Hotelul The Story Guest House este situat în Faro, într-o zonă accesibilă, ideală pentru o vacanță destinată exclusiv adulților. Această locație oferă un ambient plăcut și liniștit, perfect pentru relaxare.

Politicile hotelului
pentru cazare la The Story Guest House, Faro

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul The Story Guest House accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul The Story Guest House nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului The Story Guest House

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul The Story Guest House nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?