Oferte cazare hotel la Jomtien Beach
Phratamnak Inn

366/9 moo 12 soi 4 Phratamnak Road

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Phratamnak Inn Jomtien Beach

With a stay at Phratamnak Inn in Pattaya (Jomtien), you'll be within a 5-minute drive of Walking Street and Pattaya Beach Road. This beach hostel is 2 mi (3.2 km) from Jomtien Beach and 2.1 mi (3.3 km) from Pattaya Beach.

Date si preturi pentru cazare la Phratamnak Inn, Jomtien Beach

Localizare pentru cazare la Phratamnak Inn, Jomtien Beach

366/9 moo 12 soi 4 Phratamnak Road

Harta pentru 366/9 moo 12 soi 4 Phratamnak Road

Politicile hotelului
pentru cazare la Phratamnak Inn, Jomtien Beach

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Phratamnak Inn accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Phratamnak Inn nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Phratamnak Inn

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Phratamnak Inn nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?