Oferte cazare hotel la Ko Samui
Lamai Plaza Residence

Maret, Ko Samui District, Surat Thani, Thailand

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Lamai Plaza Residence Ko Samui

Date si preturi pentru cazare la Lamai Plaza Residence, Ko Samui

Localizare pentru cazare la Lamai Plaza Residence, Ko Samui

Maret, Ko Samui District, Surat Thani, Thailand

Harta pentru Maret, Ko Samui District, Surat Thani, Thailand

Politicile hotelului
pentru cazare la Lamai Plaza Residence, Ko Samui

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Lamai Plaza Residence accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Lamai Plaza Residence nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Lamai Plaza Residence

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Lamai Plaza Residence nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?