Oferte cazare hotel la Ko Samui Island
Simply Stay Fisherman's Village

24, 36 Bophut, Bo Put

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Simply Stay Fisherman's Village Ko Samui Island

With a stay at Simply Stay Fisherman's Village in Koh Samui, you'll be a 4-minute drive from Fisherman's Village and 6 minutes from Bangrak Pier. This hotel is 1.9 mi (3.1 km) from Chaweng Beach and 4.9 mi (8 km) from Lamai Beach.

Date si preturi pentru cazare la Simply Stay Fisherman's Village, Ko Samui Island

Localizare pentru cazare la Simply Stay Fisherman's Village, Ko Samui Island

24, 36 Bophut, Bo Put

Harta pentru 24, 36 Bophut, Bo Put

Politicile hotelului
pentru cazare la Simply Stay Fisherman's Village, Ko Samui Island

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Simply Stay Fisherman's Village accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Simply Stay Fisherman's Village nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Simply Stay Fisherman's Village

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Simply Stay Fisherman's Village nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?