Oferte cazare hotel la Marmaris
Class Beach Otel

Siteler Mah. Barbaros Cad. 101 Sok. No1, Armutalan, 48700, Marmaris, Mugla

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

6.6

Bun

din 40 evaluari

Curățenie

7.2

Personal

7.3

Valoare

7.3

Confort

6.8

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Class Beach Otel Marmaris

Class Beach Otel ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta placuta oaspetilor sai. Printre amenitatile disponibile se numara o plaja privata, o piscina sezoniera in aer liber si servicii de inchiriere biciclete. De asemenea, hotelul dispune de internet wireless gratuit, servicii de concierge si optiuni de babysitting, toate menite sa imbunatateasca confortul vizitatorilor. Oaspetii se pot bucura de o atmosfera relaxanta la barul de langa piscina sau la lounge-ul hotelului.

Camerele hotelului sunt dotate cu minibare si televizoare LCD, fiecare avand un balcon privat pentru a savura peisajul. Accesul gratuit la internet wireless permite oaspetilor sa ramana conectati, iar programele prin satelit ofera optiuni de divertisment. Draperiile opace asigura un somn linistit, iar telefoanele din camere permit apeluri locale gratuite, adaugand un plus de confort.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora atractii populare precum Marmaris Aqua Park, Atlantis Marmaris Water Park si Aqua Dream Water Park, toate situate la o distanta mica. Aceasta locatie centrala face din Class Beach Otel un punct de plecare ideal pentru a descoperi frumusetile orasului Marmaris si imprejurimile sale.

Pentru mesele zilnice, hotelul ofera optiuni all-inclusive, care includ mese si bauturi la restaurantele de pe proprietate. Oaspetii pot alege sa ia masa la unul dintre cele doua restaurante sau pot opta pentru serviciul de room service, disponibil in anumite ore. De asemenea, exista o cafenea unde pot fi savurate gustari, iar receptia zilnica gratuita ofera oportunitatea de a socializa cu alti oaspeti.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Class Beach Otel, Marmaris

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Class Beach Otel
Marmaris

Mancaruri si bauturi

Meniu masă pentru copii

Restaurant

Bar

Snack bar

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Fructe

Livrări de alimente

Prânz la pachet

Mic dejun în cameră

Facilități spa

Saună

Masaj

Baie publică

Bilete pentru transport în comun

Transfer de la și/sau la aeroport

Birou de turism

Vestiare

Terasă la soare

Divertisment de seară

Zonă de joacă înăuntru

Cărucioare

Menaj zilnic

Presă pentru călcat pantaloni

Castroane pentru animale de companie

Zonă pentru fumători

Încălzire

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Schimb valutar

Cameră de bagaje

Exterior

Mobilier exterior

Grădină

Terasă

Activitati si divertisment

Club de noapte/DJ

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spălătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Activitati si divertisment

Club de noapte/DJ

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spălătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la Class Beach Otel, Marmaris

Siteler Mah. Barbaros Cad. 101 Sok. No1, Armutalan, 48700, Marmaris, Mugla

Harta pentru Siteler Mah. Barbaros Cad. 101 Sok. No1, Armutalan, 48700, Marmaris, Mugla

Class Beach Otel se află în inima orașului Marmaris, la câțiva pași de plaja Marmaris și la doar 2 minute cu mașina de Marmaris Aqua Park. Este situat la 1,4 mile (2,2 km) de Atlantis Marmaris Water Park și Aqua Dream Water Park, oferind acces facil la atracțiile locale.

Politicile hotelului
pentru cazare la Class Beach Otel, Marmaris

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Class Beach Otel accesul cu animale de companie este permis

Insa hotelul percepe suprataxa pentru acestea

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Class Beach Otel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Class Beach Otel

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Class Beach Otel nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Class Beach Otel poate conversa in limbile Engleza, Rusa, Turca

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

6.6

Bun

din 40 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la Class Beach Otel, Marmaris

Curățenie

7.2

Personal

7.3

Valoare

7.3

Confort

6.8

Locație

8.5

Servicii

6.5

Mic dejun

5

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?