Oferte cazare hotel la Baden-Baden
Boutique Hotel Socièté

Jagthausstrasse 5, Baden-Baden, DE

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Boutique Hotel Socièté Baden-Baden

Boutique Hotel Societe ofera o experienta de cazare confortabila si eleganta, perfecta pentru cei care doresc sa exploreze frumusetile din Baden-Baden. Printre facilitatile hotelului se numara acces gratuit la internet wireless, o terasa cu vedere si un ballroom, ideal pentru evenimente speciale. De asemenea, hotelul dispune de parcare gratuita pentru oaspeti, asigurandu-le un sejur fara griji.

Cele 13 camere ale hotelului sunt dotate cu facilitati moderne, inclusiv acces gratuit la internet wireless, televiziune prin cablu si bai private cu dusuri si uscatoare de par. Fiecare camera ofera un spatiu de lucru confortabil si zone de relaxare separate, iar serviciul de curatenie este asigurat zilnic, pentru a mentine un mediu curat si placut.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora atractii renumite precum Casino Baden-Baden si Caracalla Spa, care sunt la doar cateva minute distanta. De asemenea, Parcul Natural Central-Nord al Padurii Negre ofera oportunitati excelente pentru drumetii si explorari in natura, fiind ideal pentru iubitorii de activitati in aer liber.

Pentru a incepe ziua, oaspetii pot savura un mic dejun continental la restaurantul La Table, disponibil in zilele lucratoare intre orele 7:00 si 9:30 si in weekenduri intre 8:00 si 10:00, contra unei taxe. Aceasta optiune culinara completeaza perfect experienta de cazare, oferind un inceput energic pentru o zi plina de aventuri.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Boutique Hotel Socièté, Baden-Baden

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Boutique Hotel Socièté, Baden-Baden

Jagthausstrasse 5, Baden-Baden, DE

Harta pentru Jagthausstrasse 5, Baden-Baden, DE

Boutique Hotel Socièté se află în Badenscheuern, la doar 3 minute cu mașina de Casino Baden-Baden și la 8 minute de Caracalla Spa. Este situat la 18,4 mile (29,6 km) de Mummelsee și la 0,1 mile (0,1 km) de Parcul Natural Central-Nord al Pădurii Negre, oferind acces ușor la atracțiile locale.

Politicile hotelului
pentru cazare la Boutique Hotel Socièté, Baden-Baden

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Boutique Hotel Socièté accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Boutique Hotel Socièté nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Boutique Hotel Socièté

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Boutique Hotel Socièté nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?