Oferte cazare hotel la Milano Marittima
Hotel Viamare

48015 Via Mascagni, Milano Marittima, IT

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Hotel Viamare Milano Marittima

Hotel Viamare ofera o experienta placuta si confortabila pentru toti oaspetii sai. Printre facilitatile disponibile se numara un lift, un birou de receptie prietenos si servicii utile precum depozitarea bagajelor, o camera de televizor si un serviciu de babysitting. Oaspetii pot beneficia de un serviciu de spalatorie cu monede si de acces gratuit la internet wireless, ideal pentru a ramane conectati. De asemenea, hotelul dispune de un birou de turism care ajuta la organizarea excursiilor, iar o gradina frumoasa ofera un spatiu suplimentar pentru relaxare in aer liber.

Camerele hotelului sunt dotate cu diverse facilitati menite sa asigure un sejur confortabil. Oaspetii se pot bucura de un mediu placut si de toate dotarile necesare pentru o odihna de calitate. Fiecare camera este gandita pentru a oferi un refugiu relaxant dupa o zi plina de activitati.

In apropierea hotelului, Milano Marittima ofera numeroase atractii, inclusiv plaje superbe si oportunitati de divertisment. Oaspetii pot explora zona cu bicicleta, avand la dispozitie un serviciu de inchiriere gratuit, perfect pentru a descoperi frumusetile locale.

Mesele sunt o parte importanta a experientei la Hotel Viamare. Restaurantul hotelului serveste un mic dejun delicios, care ofera energia necesara pentru a incepe ziua. De asemenea, barul hotelului este un loc ideal pentru a savura bauturi racoritoare si a socializa cu alti oaspeti.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Hotel Viamare, Milano Marittima

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Hotel Viamare, Milano Marittima

48015 Via Mascagni, Milano Marittima, IT

Harta pentru 48015 Via Mascagni, Milano Marittima, IT

Hotel Viamare se află în Milano Marittima, o destinație populară pe coasta Adriaticii, cunoscută pentru plajele sale frumoase și atmosfera vibrantă. Accesibilitatea este excelentă, iar hotelul este situat aproape de atracțiile locale, facilitând explorarea zonei.

Politicile hotelului
pentru cazare la Hotel Viamare, Milano Marittima

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Hotel Viamare accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hotel Viamare nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hotel Viamare

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Hotel Viamare nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?