Oferte cazare hotel la Tokyo
Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi

115-0045 Tokyo, JP

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi Tokyo

Hotelul Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi ofera o experienta placuta de cazare in inima Tokyo-ului. Personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor oaspetilor, asigurandu-se ca fiecare vizitator se simte binevenit. Printre facilitatile hotelului se numara un seif, o spalatorie cu monede si un sistem de alarma de fum, toate menite sa asigure confortul si siguranta oaspetilor. De asemenea, hotelul dispune de un aparat de bauturi si acces gratuit la internet wireless, permitandu-le oaspetilor sa ramana conectati in timpul sederii lor.

Camerele hotelului sunt dotate cu diverse facilitati care asigura un sejur confortabil. Oaspetii pot beneficia de WiFi gratuit, iar camerele sunt non-fumat, oferind un mediu placut si sanatos. De asemenea, hotelul este accesibil persoanelor cu mobilitate redusa, avand lift si facilitati adaptate.

In apropierea hotelului, vizitatorii pot explora numeroase atractii locale, inclusiv parcuri, magazine si restaurante, care reflecta cultura vibranta a Tokyo-ului. Accesibilitatea la transportul public faciliteaza deplasarea catre cele mai importante puncte de interes din oras.

Pentru a incepe ziua cu energie, hotelul ofera un mic dejun delicios, care include o varietate de optiuni pentru a satisface gusturile tuturor oaspetilor. Aceasta masa este perfecta pentru a pregati vizitatorii pentru o zi plina de explorare in Tokyo.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi, Tokyo

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi
Tokyo

Altele

Transfer de la și/sau la aeroport

Încălzire

Servicii de receptie

24-hours front desk

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi, Tokyo

115-0045 Tokyo, JP

Harta pentru 115-0045 Tokyo, JP

Hotelul Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi este situat în Tokyo, oferind acces facil la diverse atracții locale și transport public. Această locație centrală permite o explorare ușoară a orașului, fiind aproape de stații de metrou și autobuz.

Politicile hotelului
pentru cazare la Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi, Tokyo

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 16:00

Ora limita de check-in: 23:30

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 10:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 10 persoane

Hotelul Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi poate conversa in limbile Japoneza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.9

Bun

din 1666 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Toyoko Inn Tokyo Akabane-Eki Higashi-Guchi, Tokyo

Curățenie

8.6

Personal

8.5

Valoare

8.3

Confort

8.6

Locație

8.1

Servicii

8.3

Mic dejun

7.2

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?