Oferte cazare hotel la Middletown
Hampton Inn Middletown

10941 Crystal Run Crossing, Middletown, US

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Hampton Inn Middletown Middletown

Hampton Inn Middletown ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta placuta si confortabila pentru toti oaspetii. Cu 127 de camere, hotelul dispune de un lift si personal prietenos la receptie, gata sa raspunda la orice intrebare. Oaspetii pot beneficia de un seif pentru a-si pastra bunurile in siguranta, iar accesul la internet wireless le permite sa ramana conectati pe parcursul sederii. Hotelul este dotat cu facilitati pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv camere accesibile cu bai adaptate. Atmosfera primitoare este completata de un semineu si de un TV room, iar oaspetii pot explora magazinele din apropiere, inclusiv un supermarket.

Camerele sunt dotate cu aer conditionat si incalzire centrala, asigurand un mediu confortabil. Fiecare camera include un pat king-size, o canapea extensibila si un birou, iar oaspetii pot solicita paturi suplimentare. Facilitatile din camera includ un frigider, un cuptor cu microunde si un aparat de ceai/cafea, precum si un set de calcat. De asemenea, camerele sunt echipate cu telefon, TV si WiFi gratuit. Baile sunt dotate cu dus si uscator de par, iar produsele cosmetice sunt oferite pentru un plus de confort. Hotelul dispune de camere de familie si camere pentru nefumatori.

Pentru relaxare si distractie, oaspetii pot profita de piscinele cu apa sarata, unele fiind incalzite, si de terasa cu sezlonguri si umbrele. Activitatile sportive includ tenis, schi nautic, jet ski, schi, sala de sport si aerobic, oferind multiple optiuni pentru a ramane activi.

Restaurantul hotelului serveste un mic dejun delicios, care ofera energia necesara pentru a incepe ziua. Hampton Inn Middletown accepta diverse carduri de credit, inclusiv American Express, VISA, Diners Club si MasterCard, facilitand astfel procesul de plata.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Hampton Inn Middletown, Middletown

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Hampton Inn Middletown, Middletown

10941 Crystal Run Crossing, Middletown, US

Harta pentru 10941 Crystal Run Crossing, Middletown, US

Hampton Inn Middletown este situat în Middletown, oferind acces facil la diverse atracții locale și facilități. Hotelul dispune de parcare gratuită și este ușor accesibil pentru oaspeții cu mobilitate redusă, având facilități adaptate.

Politicile hotelului
pentru cazare la Hampton Inn Middletown, Middletown

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Hampton Inn Middletown accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hampton Inn Middletown nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hampton Inn Middletown

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Hampton Inn Middletown nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?