Oferte cazare hotel la Sayre
Hampton Inn Sayre

18840 North Elmira Street, Sayre, US

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Hampton Inn Sayre Sayre

Hampton Inn Sayre ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura un sejur confortabil si placut. Printre amenitatile disponibile se numara un lift, un serviciu de stocare a bagajelor, un seif si un aparat de bauturi. Oaspetii pot ramane conectati prin intermediul internetului wireless, iar personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor. Hotelul dispune de facilitati pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv camere accesibile cu scaun cu rotile.

Camerele hotelului sunt dotate cu aer conditionat si incalzire centrala, asigurand un mediu confortabil. Fiecare camera dispune de un pat dublu, un pat king-size sau un pat extensibil, iar oaspetii pot solicita paturi suplimentare. Alte facilitati includ un seif, un minibar, un birou, un frigider si un aparat de ceai/cafea. De asemenea, camerele sunt echipate cu televizor prin satelit, WiFi si un set de calcat. Baile sunt dotate cu dus, uscator de par si telefon.

Pentru relaxare si distractie, hotelul ofera piscine interioare si exterioare, precum si un centru de fitness. Oaspetii se pot bucura de sezlonguri pentru a se bronza sau pot participa la cursuri de aerobica. De asemenea, hotelul dispune de un centru de afaceri, echipat cu un fax, pentru nevoile de comunicare ale oaspetilor.

In ceea ce priveste mesele, hotelul are un restaurant si un bar, unde oaspetii pot savura un mic dejun delicios, care le va oferi energia necesara pentru intreaga zi. Hampton Inn Sayre accepta toate cardurile de credit majore, inclusiv American Express, VISA si MasterCard, pentru a facilita platile.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Hampton Inn Sayre, Sayre

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Hampton Inn Sayre, Sayre

18840 North Elmira Street, Sayre, US

Harta pentru 18840 North Elmira Street, Sayre, US

Hampton Inn Sayre este situat în Sayre, oferind acces facil la diverse atracții locale și facilități. Hotelul beneficiază de o parcare gratuită pentru oaspeți, facilitând accesul pentru cei care călătoresc cu mașina.

Politicile hotelului
pentru cazare la Hampton Inn Sayre, Sayre

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Hampton Inn Sayre accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hampton Inn Sayre nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hampton Inn Sayre

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Hampton Inn Sayre nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?