Oferte cazare hotel la Syracuse
Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites Syracuse

Hotelul Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites este situat in inima vibranta a localitatii Syracuse, oferind o experienta de cazare confortabila si accesibila. Cu 68 de camere dotate cu aer conditionat, hotelul dispune de facilitati moderne, inclusiv lift, WiFi gratuit in spatiile comune si un personal prietenos la receptie, gata sa raspunda la orice intrebare. Printre facilitatile disponibile se numara o camera de bagaje, un seif si un automat de bauturi racoritoare, precum si optiuni pentru persoanele in scaun cu rotile. Oaspetii pot beneficia de servicii precum room-service, spalatorie si inchiriere de biciclete pentru a explora zona.

Camerele hotelului sunt amenajate cu grija, avand un sistem de aer conditionat si incalzire, oferind un mediu placut pentru odihna. Fiecare camera dispune de o sufragerie, o bucatarie bine echipata cu frigider, cuptor cu microunde si aparat pentru cafea/ceai, precum si un birou si un televizor cu canale prin satelit. Camerele sunt disponibile in diverse configuratii, inclusiv optiuni pentru familii si camere adaptate pentru persoanele cu mobilitate redusa.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora numeroase atractii locale, inclusiv magazine si locuri de relaxare. Hotelul ofera si facilitati de recreere, cum ar fi o sala de fitness si optiuni pentru ciclism, asigurand astfel distractie si activitate fizica pentru toti oaspetii.

Pentru a incepe ziua intr-un mod energic, hotelul ofera un mic dejun continental de tip bufet, care satisface diverse preferinte culinare. Restaurantul hotelului este locul ideal pentru a savura mese delicioase pe parcursul sederii. Hotelul accepta diverse carduri de credit, inclusiv American Express, Visa, Diners Club si MasterCard, facilitand astfel procesul de plata.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites, Syracuse

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites, Syracuse

Hotelul Best Western Syracuse Downtown se află în inima localității Syracuse, oferind acces facil la atracțiile locale și la diverse magazine.

Politicile hotelului
pentru cazare la Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites, Syracuse

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Best Western Syracuse Downtown Hotel And Suites nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?