Oferte cazare hotel la Bodrum
Özükara Apartments Ii

CEVAT SAKIR MH.GARAHASAN CD., 10

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Özükara Apartments Ii Bodrum

Ozukara Apartments Ii este un hotel prietenos, administrat de o familie, care a fost renovat in 2011. Situat pe o panta, hotelul dispune de blocuri de apartamente cu un design modern, inconjurate de o piscina exterioara. Oaspetii sunt intampinati intr-un lobby confortabil, unde pot beneficia de receptie deschisa 24 de ore din 24, asigurandu-se astfel un check-in si check-out convenabil. Printre facilitatile disponibile se numara un schimb valutar, o sala de jocuri, cateva baruri si un restaurant, oferind oaspetilor o varietate de optiuni pentru relaxare si distractie.

Apartamentele sunt dotate cu aer conditionat, asigurand confortul necesar pe timpul verii. Fiecare dintre cele 46 de camere ofera facilitati moderne, iar oaspetii pot beneficia de acces la internet si servicii de room service, contra cost. Parcarea este, de asemenea, disponibila pentru cei care calatoresc cu masina, facilitand explorarea imprejurimilor.

In apropierea hotelului, oaspetii pot descoperi numeroase atractii turistice, inclusiv plaje pitoresti si zone de divertisment. Bodrum este renumit pentru viata sa de noapte vibranta si pentru istoria sa bogata, oferind oportunitati excelente pentru explorare si relaxare.

In ceea ce priveste mesele, restaurantul hotelului ofera o selectie variata de preparate, asigurandu-se ca oaspetii se pot bucura de o experienta culinara placuta. Barurile din incinta sunt locuri ideale pentru a savura bauturi racoritoare dupa o zi de explorare, completand astfel experienta de cazare la Ozukara Apartments Ii.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Özükara Apartments Ii, Bodrum

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Özükara Apartments Ii, Bodrum

CEVAT SAKIR MH.GARAHASAN CD., 10

Harta pentru CEVAT SAKIR MH.GARAHASAN CD., 10

Özükara Apartments Ii se află în Bodrum, o destinație turistică populară din Turcia, cunoscută pentru plajele sale frumoase și viața de noapte vibrantă. Accesibilă ușor, locația oferă o bază excelentă pentru explorarea atracțiilor din zonă.

Politicile hotelului
pentru cazare la Özükara Apartments Ii, Bodrum

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Özükara Apartments Ii accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Özükara Apartments Ii nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Özükara Apartments Ii

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Özükara Apartments Ii nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?